תלבושות לחינה מרוקאית

תלבושות לחינה

תלבושות לחינה מרוקאית "מרוקו הקטנה"תלבושות לחינה מרוקאית הן חלק עיקרי וחשוב מטקס החינה. התפאורה, אוהל החינה והתלבושות הם הבסיס לטקס והם גם הסיבה לצבעוניות ולססגוניות של הטקס כולו.

חינה מרוקאית היא טקס שמתקיים לפני החתונה ובו בנות המשפחה, החברות והשכנות מלוות את הכלה בשירה ובריקודים אל המקווה.

בטקס מתבצעת מריחת חינה צבעונית על כפות הידיים של החתן, הכלה והאורחים כסמל לשפע ולברכה. כיום כמעט כל זוג שמתחתן עורך טקס חינה מרוקאית, גם כאשר לא מדובר בבני העדה. זהו טקס שמח ומיוחד אשר נחגג עם החברים הקרובים ובני המשפחה. הכיבוד בטקס החינה צבעוני ומקושט גם הוא והכל יחד יוצר מראה מרהיב וצבעוני.

תלבושות מדהימות לחינה - "מרוקו הקטנה"

התלבושות בחינה הן עניין מרכזי וחשוב. לחתן ולכלה ישנן תלבושות מיוחדות, מקושטות ואותנטיות וכל האורחות בחינה לובשות גם הן תלבושות צבעוניות מבדים מבריקים ומקושטים ואילו הגברים לבושים בכפתנים מרוקאים מסורתיים. כל התלבושות בחינה מלות בתכשיטים ורקמות צבעוניות, קישוטים לשיער, כובעים מיוחדים ועוד. כמובן שטקס החינה הוא מוצלח עוד יותר כאשר הוא נערך באוהל חינה מסורתי ומעוצב.

אלמנט מרכזי בכל טקס חינה מרוקאית הוא הבגדים. תלבושות מיוחדות לחינה הן הקישוט, התפאורה והמקור לצבע ולשמחה בטקס החינה. הקישוטים אשר מעטרים ומקשטים את התלבושות מוסיפים צבע ויופי לאירוע כולו.

לא רק החתן והכלה לבושים בתלבושות מיוחדות לחינה אלא גם בני המשפחה הקרובה האורחים והחברים אשר מעשירים את הטקס ומוסיפים לחגיגה. "מרוקו הקטנה" מזמינה אתכם ליהנות ממבחר של תלבושות מדהימות לחינה על פי טעמכם האישי ובהתאם לצרכים שלכם. אנו מציעים קולקציה רחבה אשר נבחרת בקפידה ונתפרת במיוחד בתוספת תכשיטים, קישוטים ואביזרים משלימים, לחגיגת טקס חינה מושלם.

השכרת תלבושות לחינה מרוקאית

קולקציית תלבושות לחינה מרוקאית"מרוקו הקטנה" מציעה לכם השכרת תלבושות מיוחדות לחינה במבחר גדול ובמגוון דגמים ועיצובים. דגמי התלבושות לחינה של מרוקו הקטנה מתעדכנים כל הזמן ונתפרים בתפירה עילית ובאיכות גבוהה במיוחד.

לאורחים בחינה שלכם אנו מציעים מבחר גדול של כפתנים ושמלות חינה מיוחדות אשר מוצגים לבחירת האורחים בצורה נעימה ונוחה. אנו שומרים על הנקיון והמראה של כל תלבושת מבחר תלבושות מהממות לחינה מבלי להתפשר על רמת שירות גבוהה.

מחפשים תלבושות לחינה מרוקאית? התקשרו עכשיו ל"מרוקו הקטנה" וקבלו הצעת מחיר לחינה מושלמת 0545274445

Save

Save

Save

צרו קשר והזמינו עכשיו!
0545274445

אנא הזן הודעה.

פרטי התקשרות

"מרוקו הקטנה"
פאני פרץ
שדרות דואני 8
81550, יבנה
054-5274445
הפקת אירועי חינה מרוקאית בפריסה ארצית

חינה מרוקאית

אירוע חינה עם "מרוקו הקטנה"- חוויה בלתי נשכחת אשר משלבת עיצוב, אוירה ושירות מעולה. אצלנו תקבלו אוהל חינה מפואר ומושקע, תפאורה מיוחדת ואותנטית ומבחר גדול ומרהיב של תלבושות חינה לחתן ולכלה, למשפחה ולאורחים.