טקס חינה מרוקאית

טקס חינה מרוקאית – "מרוקו הקטנה"

טקס חינה מרוקאית הוא טקס חינה אשר נחגג על ידי יהודים יוצאי צפון אפריקה. הטקס נערך ימים ספורים לפני החתונה ובמרכזו של הטקס מורחים חינה צבעונית בצורת מטבע על כפות ידיהם של החתן, הכלה והאורחים כסימן למזל טוב ולשפע. בקרה בעדה המרוקאית נהוג לחגוג את החינה יום אחד לפני החתונה כאשר בנות המשפחה והחברות הקרובות מלוות את הכלה לטבילה במקווה בשירה וריקודים.

לאחר הטבילה במקווה הכלה שבה לבית הוריה שם היא חוגגת יחד עם החתן, המשפחה הקרובה והאורחים. טקס חינה מרוקאית מלווה במוזיקה שמחה, ריקודים ושירים, הגשת מאכלים מתוקים ועוגיות מיוחדות כשאר האורחים כולם לבושים בתלבושות לחינה, כפתנים ושמלות אותנטיות ומיוחדות. מבדים צבעוניים ומבריקים המעוטרים בקישוטים בצבע זהב.

אוהל חינה, חינה מרוקאית, מרוקו הקטנה

טקס חינה מרוקאית נערך באוהל חינה מיוחד אשר מקושט בתפאורה מיוחדת ובמרכזו יושבים החתן והכלה כאשר נערך הטקס. עריכת חינה מרוקאית היא קלה ופשוטה באמצעות חברה להפקת אירועי חינה אשר מספקת אוהל חינה מפואר ומאובזר, מגוון תלבושות לחינה לאורחים, למשפחה הקרובה ותלבושות ייחודיות וצבעוניות לחתן ולכלה.

"מרוקו הקטנה" הפקת חינה מרוקאית – אוהל חינה מפואר, מגוון תלבושות לחינה, תפאורה ייחודית, שירות אישי וליווי צמוד – חינה מרוקאית זה "מרוקו הקטנה" 0545274445

Save

טקס חינה מרוקאית
5 (100%) 7 votes