חינה

טיפים להפקת חינה מרוקאית אותנטית

איך תפיקו אירוע חינה מושלם? הפקת חינה מרוקאית אינה דורשת תקציב גבוה בהכרח. ניתן לערוך טקס חינה מהמם בתקציב נמוך ולשמור על אוירה אותנטית וחמה אפילו בבית או בגינה. מתלבטים אם לעשות חינה? כאן נרכז עבורכם את כל הטיפים וההמלצות להפקת טקס חינה מושלם.

עיסת החינה

נתחיל כמובן בחינה עצמה. הכנת עיסת החינה למריחה היא פשוטה וקלה. עיסת החינה היא מרכז הטקס וחשוב שהחינה תצא יציבה ותימרח בקלות. את עיסת החינה כדאי להכין ערב מראש ולוודא שהעיסה יצאה טוב, ושהיא במרקם נוח למריחה אך לא נוזלי מדי.

את עיסת החינה מכינים מאבקה של צמח הכופר. האבקה הצבעונית הופכת למשחה כאשר מוסיפים לה נוזלים. החלו בערבוב של אבקת החינה עם מים פושרים והוסיפו את המים לאט תוך כדי בחישה בכדי לא להפוך את העיסה לנוזלית מדי.

ניתן להוסיף לחינה תוספות להעשרת הריח והצבע. ערבוב החינה עם תמצית תה, בושם או טיפות של תמצית זוהר. נשארה לכם עוד מהחינה אחרי הטקס? לאחר טקס החינה נהוג לשמור את שאריות החינה בבית הוריה של הכלה למזל טוב.

תלבושות לחינה מרוקאית

החלק החשוב ביותר בטקס החינה שלכם הוא כמובן התלבושות. הן מהוות חלק מהתפאורה, מוסיפות צבע ושמחה והופכות כל אורח באירוע למשתתף חשוב ומשמעותי. רוב האורחים לובשים תלבושות בסיסיות לחינה, כפתנים מרוקאים ושמלות צבעוניות ומקושטות בחרוזים ובחוטי זהב.

המשפחה הקרובה יותר לובשת בגדים חגיגיים יותר וכאשר מדובר בחתן ובכלה - כאן כבר נראה תלבושות ברמה גבוהה יותר. נהוג שבני הזוג מחליפים מספר תלבושות במהלך הערב.

השכרת תלבושות לחינה היא שירות שמספקות חברות שונות ומלבישות בכל הארץ ופה חשוב מאוד לברר האם המלבישה שלכם בעלת נסיון, איזה דגמים לחינה היא מציעה לכם, עד כמה התלבושות לאורחים מושקעות, נקיות ושמורות ובאיזו צורה היא מביאה אותן לאירוע.

 

אוהל לחינה מרוקאית

החינה המרוקאית  מזוהה עם עיצוב עשיר וצבעוני. בבגדי החתן והכלה ובבגדיהם של המשתתפים באירוע, בעוגיות המרוקאית המעוצבות, כלי הנגינה והתפאורה האותנטית.

את טקס החינה נהוג לערוך בתוך אוהל מרוקאי מעוצב ומקושט. האוהל המרוקאי מרוהט ומעוצב בסגנון מרוקאי מפואר ביותר בצבעים עזים של זהב, אדום ולבן. האוהל המרוקאי מוקם בכל מקום בו תבחרו לערוך אירוע חינה והוא מגיע עם כל התפאורה המקובלת- אפיריון, כסאות כבוד, שטיחים ומפות, כלי נגינה מסורתיים, כלי הגשה מזהב, מגשים וקנקנין מיוחדים וכמובן מערכות ישיבה לאורחים המשתתפים בטקס.

ניתן להשכיר אוהל חינה מרוקאי לכל אירוע חינה, אם מדובר בטקס המתרחש באולם, בבית או בשטח פתוח. אוהל החינה המרוקאי הוא מרכז הטקס ובו יושבים החתן והכלה במהלך טקס מריחת החינה וכאשר האורחים מגישים להם מתנות וברכות.

 

אוהל חינה, טקס חינה מרוקאית, מרוקו הקטנה
אוהל חינה
השכרת תלבושות לחינה

צרו קשר והזמינו עכשיו!
0545274445

אנא הזן הודעה.

פרטי התקשרות

"מרוקו הקטנה"
פאני פרץ
שדרות דואני 8
81550, יבנה
054-5274445
הפקת אירועי חינה מרוקאית בפריסה ארצית

חינה מרוקאית

אירוע חינה עם "מרוקו הקטנה"- חוויה בלתי נשכחת אשר משלבת עיצוב, אוירה ושירות מעולה. אצלנו תקבלו אוהל חינה מפואר ומושקע, תפאורה מיוחדת ואותנטית ומבחר גדול ומרהיב של תלבושות חינה לחתן ולכלה, למשפחה ולאורחים.