חינה מרוקאית – בבית או באולם?

תלבושות לחינה, תלבושות לחינה מרוקאית, השכרת תלבושות לחינה

היום הגדול מתקרב ואתם מתחילים לברר מחירים של חינה מרוקאית. עבור זוגות רבים החינה המרוקאית היא טקס מרגש וחשוב עם סמליות רבה עבור המשפחה והחברים. הפקת חינה מרוקאית דורשת הכנה, בירורים, בחירת מקום לעריכת הטקס וכרוכה בהוצאות רבות. אירוע החינה המסורתי הוא קטן יותר ומוזמנים אליו בני משפחה וחברים קרובים. זהו טקס אינטימי יותר והאורחים לוקחים בו חלק חשוב מבחינת התפקיד שהם ממלאים וגם בהשתתפות הפעילה שלהם בטקס עצמו - בברכות, בשירה ובריקודים, בתלבושות המיוחדות לחינה ובשמחה כולה.

אז מה עושים כשממש לא מוכנים לוותר על טקס החינה אך נתקלים בקשיי תקציב? זוגות רבים בוחרים לערוך טקס חינה בבית ובכך להקטין את ההוצאות לפני החתונה, לחסוך זמן ואנרגיה בהכנות ובבירורים וליהנות מטקס חינה מסורתי מבלי להתפשר.

איך מפיקים טקס חינה בבית?

טקס חינה מרוקאי מסורתי יכול להתקיים בכל מקום ובתנאי שיש בו את כל מה שדרוש להפקה מושלמת - תלבושות לחינה, תפאורה, עוגיות מרוקאיות ומוזיקה שמחה. את עניין הכיבוד קל מאוד לארגן. ישנם שירותים רבים של קייטרינג לחינה החל מעוגיות מרוקאיות וכיבוד מתוק ועד למאכלים מבולים כמו קוסקוס, דגים ועוד ואם אתם לא מעוניינים להשקיע בכך סכומים גבוהים של כסף תוכלו לדאוג לרוב הכיבוד בעצמכם. גם המוזיקה היא עניין קל לתפעול. תוכלו לבחור בים שירותיו של תקליטן לאירועי חינה לבין הכנת רשימת השמעה משלכם.

 אם כך, מה חסר לכם להפקת החינה המושלמת?

הדבר החשוב ביותר בחינה שלכם הוא התלבושות לחינה. תלבושות לחינה מרוקאית יוצרות אוירה מיוחדת, משתפות את האורחים כולם בטקס שלכם ומהוות תפאורה לחינה כולה. כיום ניתן למצוא מלבישות לחינה אשר מספקות את כל התלבושות לאורחים, תלבושות מיוחדות לחתן כלה, תפאורה ואוביזרים בחבילה אחת יחד עם אוהל חינה מפואר. אוהל החינה הוא המרכז של הטקס ובו יושב הזוג בזמן טקס מריחת החינה. השכרת אוהל חינה מבטיחה לכם חינה מושלמת ומרהיבה בכל מקום שתבחרו - אפילו בגינה או במרפסת שלכם.

cropped-2016-11-01-PHOTO-00000079-1.jpg

צרו קשר והזמינו עכשיו!
0545274445

אנא הזן הודעה.

פרטי התקשרות

"מרוקו הקטנה"
פאני פרץ
שדרות דואני 8
81550, יבנה
054-5274445
הפקת אירועי חינה מרוקאית בפריסה ארצית

חינה מרוקאית

אירוע חינה עם "מרוקו הקטנה"- חוויה בלתי נשכחת אשר משלבת עיצוב, אוירה ושירות מעולה. אצלנו תקבלו אוהל חינה מפואר ומושקע, תפאורה מיוחדת ואותנטית ומבחר גדול ומרהיב של תלבושות חינה לחתן ולכלה, למשפחה ולאורחים.